5 توصیه مفید در سفر به ویتنام

تور ویتنام و مکانهای دیدنی ویتنام
7 مارس 2016
نمایش همه

5 توصیه مفید در سفر به ویتنام

5 توصیه مفید در سفر به ویتنام

5 توصیه مفید در سفر به ویتنام

 

5 توصیه مفید در سفر به ویتنام

رد شدن از خیابان در ویتنام

رد شدن از خیابان در ویتنام

1-مراقب عبور از خیابان باشید

خیابانهای شلوغ و پر از موتورسیکلت شهر های ویتنام اگر چه برای ایرانی ها خیلی عجیب نیست ولی برای بسیاری از توریستهای کشورهای دیگر جادبه توریستی است که رد شدن از آن خود یک ماجراجویی محسوب میشود . با اینحال هنگام رد شدن از خیابان مراقب بچه ها باشید.

تاکسی در ویتنام

تاکسی در ویتنام

2-پول اضافی به راننده های تاکسی ندهید

تاکسی در ویتتنام از معمول ترین وسایل حمل و نقل شهری و بین شهری است و قیمت بالایی ندارد اما مانند بسیاری از کشورها و متاسفانه بعضی وقتها در ایران راننده های تاکسی از تا آگاهی مسافر سوء استفاده می کنند و شما را از مسیر طولانی تری به مقصد می رسانند و پول بیشتری طلب می کنند ، قبل از انتخاب تاکسی قیمت را بپرسید و مسیر را در نقشه چک کنید تا سفر خوبی به ویتنام داشته باشد و از گشت . گذار در شهر های ویتنام لذت بدون دغدغه از کرایه گزاف ببرید.

خرید در ویتنام

خرید در ویتنام

3-قبل از خرید حتما قیمت آنرا از مغازه های دیگر بپرسید

در ویتنام قیمت اجناس پایین است و بهترین مکان برای خرید پوشاک، کفش و پارچه های ابریشمی است ولی متاسفانه بعضی فروشندگان قیمت بیشتری از توریستها دریافت می کنند ، پس قبل از خرید قیمت اجناس را از چند فروشنده استعلام کنید و یا از فروشگاههای معتبر که راهنمای تور ویتنام به شما معرفی می کند خرید کنید.

4-مراقب کیف قاپها باشید

در جاهای شلوغ و محل هایی که موتور شوار ها مانور می دهند همیشه دست خودتان را روی کیفتان بگذارید و ترجیحا پول و پاسپورت و مدارک خود را داخل کیفهای کمری مخفی نگهدارید

5-مراقب کیف پول خود در مکانهای شلوغ باشید

و در آخر اینکه در همه جا مراقب کیف پولتان باشید به خصوص در هنگام خرید و بازار های شلوغ ، بیشترین سرقت از داخل کیفهای آویز شانه ای انجام میشود.

 بیشتر بدانید