سفر به ویتنام : جاذبه های هانوی

سفر به ویتنام
سفر به ویتنام
28 فوریه 2016
بایدها و نبایدها در سفر به ویتنام
بایدها و نبایدها در سفر به ویتنام
3 مارس 2016
نمایش همه

سفر به ویتنام : جاذبه های هانوی

جاذبه های ویتنام

جاذبه های ویتنام

 

 جاذبه های ویتنام شهر هانوی 

جاذبه های ویتنام  بیشتر در شهرهای توریستی هانوی ، دانانگ، هویان، هوشی مینه (سایگون) قرار دارد که در مورد دیدنی های هر شهر  اطلاع رسانی خواهیم کرد.

هانوی

دومین شهر بزرگ و پایتخت ویتنام  شهر هانوی است که بسیاری از جاذبه های توریستی کشور ویتنام در این شهر قرار دارد. پس از سالها جنگ و ویرانی در ویتنام شهر هانوی هنوز پر است از جاذبه های توریستی ، معابد و ساختمانهای قدیمی، کافه های عجیب و غریب و موزه های فراوانموزه جنگ، آرامگاه هوشی مین، موزه ملی تاریخ، موزه انقلاب و بیش از 600 معبد. همچنین بازار های شلوغ و پر رونق که برای توریستهای ایرانی جاذبه ی زیادی دارد. دریاچه هوان کیم در میانه ی شهر و قذم زدن در ساحل زیبای آن در سپیده دم و منظره ورزش تای چی در کنار دریاچه هوان کیم، خاطره ای فراموش نشدنی برای شما و خانواده بجا میگذارد که از جاذبه های ویتنام و شهر هانوی است.

محله قدیمی یا هانوی قدیم

در کنار دریاچه هوان کیم محله قدیم شهر هانوی قراردارد که مرکز تجارتهای کوچک و خانوادگی است و نام هر خیابان آن منعکس کننده یکی از تجارتهای شهر است. ابریشم، طلا و جواهرات از صنایع و سوغاتی های معمول این محله است. اگر اهل تست غذاهای محلی باشید هم این محله یکی از بهترین جاهایی است که میتوانید بازدید کنید. بازار شب یکی دیگر از جاذبه های ویتنام و محله قدیمی هانوی است که روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه می توانید لباسهای متنوع و رنگارنگ را با قیمتهای باور نکردنی تهیه کنید.

مجموعه آرامگاهی هوشی مین

مهمترین و معروفترین مکانی که باید در هانوی ببینید مقبره هوشی مین است، که بسیاری از مردم ویتنام برای زیارت به آنجا می آیند، مجموعه باغ و مجسمه های اطراف آن مکانی آرام و دیدنی برای یک بعد از ظهر خاطره انگیز است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های ویتنام هانوی اینجا کلیک کنید