تور ویتنام و مکانهای دیدنی ویتنام

تور ویتنام خدمات رایگان در ویتنام
تور ویتنام : خدمات رایگان در ویتنام
6 مارس 2016
5 توصیه مفید در سفر به ویتنام
5 توصیه مفید در سفر به ویتنام
12 مارس 2016
نمایش همه

تور ویتنام و مکانهای دیدنی ویتنام

 

تور ویتنام و شهر ها و مکانهایی که باید ببینید معمولا تور ویتنام بصورت 5، 7، 9 و 11 روزه اجرا میشود.معمولا با پرواز قطری  به هانوی میروید و بسته به فصول مختلف و مدت زمان تور ویتنام به منطقه مرکزی و یا جنوبی ویتنام سفر میکنید. شهرهایی که معمولا در تور ویتنام بازدید میکنید عبارتند از : هانوی، هالونگ، دانانگ،هویان، ساپا،سایگون (هوشی مینه یا هوشی مین) سوچی، مکونگ و نین بین است. ورود شما اگر با پرواز قطر و مستقیم از تهران باشد شهر های هانوی و سایگون است و در صورتی که از تایلند و بانکوک اقدام کنید می توانید به دانانگ هم بروید که برای تورهای تابستان مناسب است.

تور ویتنام 1 تورویتنام2

هانوی و نین بین

در هانوی شما از مقبره هوشی مین، موزه ملی و شاید موزه جنگ ، خانه اپرا و بازار های متوع دیدن میکنید و روز بعد به نینبین میروید که در انجا از تماشای کاخ و مقبره های خانواده سلطنتی و معابد بینظیر لذت میبرید.

تور ویتنام -خلیج هالونگ

تور ویتنام -خلیج هالونگ

تور ویتنام -خلیج هالونگ

هالونگ بی یا خلیج هالونگ

خلیج هالونگ از مکانهایی است که حتما باید ببینید و یک شب را در کروز روی آب اقامت کنید، در انتخاب کروز دقت کنید بسیاری از کروزها عکس سالهای اولیه ی ساخت و عکس های روز اولشون رو گذاشتن و بعد از دیدن واقعیت دچار حیرت میشوید.

دانانگ و هویان

بعد از هالونگ با هواپیما به دانانگ میرسید و پس از استراحت به روستای تاریخی و بسیار زیبای هویان میروید در انجا از پل 400 ساله ژاپنی ها و گشت کامل در روستا بهره میبرید در اینجا میتوانید روسری های ابریشمی بسیار عالی با قیمت مناسب تهیه کنید.

هوشی مین یا هوشی مینه یا سایگون

سایگون شهر فرانسوی است با کلیسای نوتردام که در زمان استعمار فرانسه ساخته شد و اداره پست و بسیاری از اماکنی که توسط فرانسوی ها ساخته شده است. معمولا تورویتنام فصل زمستان از سایگون و در تابستان از هانوی شروع می شود.