تور ویتنام : خدمات رایگان در ویتنام

بایدها و نبایدها در سفر به ویتنام
بایدها و نبایدها در سفر به ویتنام
3 مارس 2016
تور ویتنام و مکانهای دیدنی ویتنام
7 مارس 2016
نمایش همه

تور ویتنام : خدمات رایگان در ویتنام

تور ویتنام خدمات رایگان در ویتنام
 

تور ویتنام : خدمات رایگان در ویتنام

 شاید در نگاه اول خدمات رایگانی که در ادامه توضیح میدهیم؛ برای مسافران ایرانی جالب نباشد، ولی اگر شما اهل سفر باشید خواهید فهمید که خدمات رایگان در تور ویتنام ، در بسیاری از کشورها قیمت بالایی دارند. باید اضافه کنم که خدمات نامبرده شده در تور ویتنام و شهر توریستی دانانگ می باشد.

  • آب آشامیدنی :

    همانطورکه مستحضرید در بسیاری از کشورها آب لوله کشی شهر ها آشامیدنی نیست و باید آب معدنی بخرید ولی در ویتنام با خیال راحت می توانید آب لوله کشی را در شهر دانانگ و در تور ویتنام ، بیاشامید

  • اینترنت بیسیم وای فای:

در شهر دانانگ و قسمتهایی از هالونگ ، هویان و هو اینترنت رایگان بیسیم در کل شهر در اختیار مسافران و توریستها قراردارد و برای چک کردن نقشه و آب و هوا بسیار کاربرد دارد

  • مکانهای دیدنی رایگان :

دیدنی های کنار رودخانه شهر دانانگ و مانند کوک ، لی نونگ پاگودا،غار سنگی نونوک و مکانهایی از این قبیل در دانانگ رایگان هستند و با جستجو در اینترنت می توانید مکانهای دیگر را در شهر های هانوی و هوشی مین بیابید.

  • دستشویی عمومی رایگان :

در ویتنام بر خلاف شهر های اروپا و دیگر کشورهای توریستی استفاده از دستشویی های عمومی رایگان هستند.

  • بیمارستان تخصصی بیماران سرطانی :

در شهر دانانگ بیمارستان 500 تختخوابی با 27 بخش و امکانات کامل تشخیص و در مان سرطان اعم از عکسبرداری سه بعدی ،MRI، سی تی اسکن، عکسبرداری فرا صوت و بقیه ی دستگاههای تشخیص و درمان بصورت رایگان بهبیماران سرطانی خدمت رسانی میکنند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید